13 07 2018

SPOTKANIE TOWARZYSKIE


Tradycja rzecz święta. W sobotni wieczór przed Derby Polski Związek Hodowców Koni Pełnej Krwi Angielskiej zorganizował Spotkanie Towarzyskie.

Kategoria: Ogłoszenia
Napisał: folbluty

Tradycja rzecz święta, więc jak zwykle w sobotni wieczór przed Derby, tym razem 30 czerwca, Polski Związek Hodowców Koni Pełnej Krwi Angielskiej zorganizował Spotkanie Towarzyskie.

Aura specjalnie nie sprzyjała, ale mimo to licznie przybyli Goście korzystali z uroków klimatycznego ogrodu  American House. Lokalizacja  spotkania była nowa, ale atmosfera niezmiennie znakomita i dzięki hojności Darczyńców kolejny niezapomniany i bardzo sympatyczny wieczór dane nam było spędzić wspólnie.

Główną uroczystością części oficjalnej było wręczenie nagrody Polskiego Związku Hodowców Koni Pełnej Krwi Angielskiej dla „Hodowcy Roku 2017”. Z rąk Prezesa odbierali ją państwo Sabina i Salih Plavac. Na tytuł złożyły się sukcesy dwuletniego ogiera RAKIJA w Nagrodach Nemana i Próbnej, dwuletniej klaczy TIME OF DREAM w Nagrodzie Upsali, trzyletniego DEFINITION w Nagrodzie Irandy, rok starszego DESIGN’a w Nagrodzie Pink Pearla oraz trzy wygrane wałacha ASPIRE na partynickich płotach. Podkreślono również udany debiut premierowej stawki dwulatków po ogierze EXCITING LIFE i wysokie trzecie miejsce w klasyfikacji hodowców koni pełnej krwi według sumy wygranych oraz zwycięstwo w posezonowym rankingu właścicieli najszybszej końskiej rasy!

Wzorem ubiegłego roku dla uczestników spotkania przygotowany został również specjalny konkurs, polegający na wytypowaniu pierwszych trzech koni w Derby. Zwycięzcami tej, jak się okazało trudnej konkurencji, zostali państwo Małgorzata Łojek i Jarosław Koch, którzy jako jedyni celnie wskazali wszystkie trzy konie. Nagrody główne (ale jakie? któż to wie?) trafią do laureatów w stosownym terminie, a pan Jakub Kasprzak za poprawne wskazanie dwóch pierwszych koni otrzyma upominek-niespodziankę.

Na udany wieczór złożyły się z pewnością eleganckie, klimatyczne wnętrza, smaczna kolacja oraz miła i profesjonalna obsługa. Rozmowy toczyły się długo, nie brakowało wspomnień, żartów i uśmiechów. Za kapitalną atmosferę i dobrą zabawę, w imieniu organizatorów, pragniemy w tym miejscu podziękować ich autorom - wszystkim naszym szacownym Gościom. Niezmiennie udowadniacie Państwo, że pielęgnowana przez Polski Związek Hodowców Koni Pełnej Krwi Angielskiej idea integracji środowiska hodowlano-wyścigowego ma głęboki sens.

Serdecznie dziękujemy i… do zobaczenia za rok!

Na zdjęciu: Nagrodzeni Hodowcy Roku 2017 – państwo Sabina i Salih Plavac. Fot. Kishore Mirpuri.