3 03 2017

TAŃSZE BILETY NA MISTRZOSTWA EUROPY WKKW W STRZEGOMIU


Przed nami bezprecedensowe wydarzenie

Kategoria: Ogłoszenia
Napisał: folbluty

Przed nami bezprecedensowe wydarzenie w historii polskiego jeździectwa. W dniach 17-20 sierpnia 2017 roku na hipodromie w Morawie koło Strzegomia rozegrane zostaną Mistrzostwa Europy we Wszechstronnym Konkursie Konia Wierzchowego. Polska nigdy dotąd nie była jeszcze organizatorem imprezy rangi mistrzostw kontynentu w dyscyplinach olimpijskich w kategorii seniorów, a ostatnie Mistrzostwa Europy Seniorów w naszej części Europy odbyły się w Kijowie w 1973 roku. System sprzedaży biletów oparty jest na zasadzie „kto pierwszy ten lepszy”, co również oznacza - im szybciej tym taniej, a bilety są do nabycia w ogólnodostępnej przedsprzedaży już od 17 sierpnia 2016 roku. Cennik opublikowany jest na stronie Mistrzostw Europy www.strzegom2017.pl

Organizatorzy przygotowali specjalną ofertę z 10% rabatem dla członków Polskiego Związku Hodowców Koni Pełnej Krwi Angielskiej na bilety kategorii II – wstęp na obiekt wraz z rezerwacją miejsca na trybunie siedzącej, dostęp do trasy crossu, stref cateringu, pokazów i wystaw. Cena regularna to 150 złotych, a cena z rabatem to 135 złotych. 

OFERTA jest dostępna TYLKO dla zamówień dokonanych przez Polski Związek Hodowców Koni Pełnej Krwi Angielskiej DO 31 MARCA 2017 roku. Dlatego członków Związku (którzy opłacili składki członkowskie za lata 2016-2017) zainteresowanych zakupem biletu z 10% rabatem prosimy o kontakt na e-mail folbluty@folbluty.org oraz wpłatę 135 złotych na konto Związku (zakładka KONTAKT) w terminie do 30 marca bieżącego roku.

Na Mistrzostwa Europy WKKW do Strzegomia zaprasza Dyrektor Zawodów – Marcin Konarski.

Akwarela Ireneusz Kozłowski.