19 07 2017

HIPPOLOGICA


Targi Berlińskie (Messe Berlin) zapraszają do udziału w Międzynarodowych Targach Hippologicznych HIPPOLOGICA

Kategoria: Ogłoszenia
Napisał: folbluty

 

Targi Berlińskie (Messe Berlin) zapraszają do udziału w Międzynarodowych Targach Hippologicznych HIPPOLOGICA w Berlinie w dniach 25-28 stycznia 2018 roku w ranach Międzynarodowej Wystawy Gospodarki Żywnościowej, Rolnictwa i Ogrodnictwa INTERNATIONALE GRÜNE WOCHE.

 

Hippologica to targi hipologiczne odbywające się w Berlinie już po raz dwudziesty szósty. Oferta przeznaczona jest zarówno dla ekspertów – hodowców, trenerów, lekarzy weterynarii i terapeutów, profesjonalnych sportowców, jak i dla zwykłych miłośników zwierząt i amatorów jazdy konnej. Wystawcy prezentują wszelkiego typu wyposażenie i usługi związane z hodowla, opieką nad końmi, sportami jeździeckimi. Ważnym elementem imprezy są liczne pokazy różnorakich stylów jazdy, ćwiczeń dla wierzchowców i jeźdźców, szkolenia do różnych celów, jak również wykłady o zdrowiu koni i praktycznych aspektach ich posiadania. Prezentowane jest między innymi powożenie, ujeżdżenie, woltyżerka, jeździectwo naturalne, a także kucyki i osły.

Do tej pory Hippologica odbywała się w grudniu, teraz zostanie połączona z większą imprezą INTERNATIONALE GRÜNE WOCHE - Międzynarodową Wystawą Gospodarki Żywnościowej, Rolnictwa i Ogrodnictwa. Na Grüne Woche tradycyjnie prezentowane są zwierzęta domowe i hodowlane oraz wyposażenie dla nich, w tym konie i sprzęt jeździecki, Hippologica wpisuje się w te tematykę i dzięki temu połączeniu ma szansę na większe zainteresowanie publiczności i mediów, bowiem targi Grüne Woche to renomowana impreza przyciągająca rokrocznie uwagę kilkuset tysięcy zwiedzających i tysięcy dziennikarzy.

Termin zgłoszeń 4 sierpnia 2017.

www.hippologica.de/en/Exhibitors/StandApplication

Organizator Targów:

Messe Berlin (kierownik projektu Sabrina Albrecht – e-mail s.albrecht@messe-berlin.de

Wszelkich dostępnych informacji udziela:

Warszawskie Przedstawicielstwo Targów Berlińskich PROMESSE ul. Baśniowa 3 lok. 410, 02-349 Warszawa

Tel. (22) 215 47 69, fax (22) 435 99 59, e-mail: promesse@targiberlinskie.pl www.targiberlinskie.pl

Na zdjęciu: Padok na torze Hoppegarten w Berlinie podczas Mityngu KDL w 1957 roku.